Ana Sayfa | Toraks Derneği Hakkında | Kongreye Davet | Kongre Organizasyonu | Kongre Programı | Genel Bilgiler | Sosyal Program  
 
 Ana Sayfa Genel Bilgiler Kongre Merkezi 
 
 
Genel Bilgiler
 
  
  Kongre Kayıt Bilgileri
  Kongre Merkezi ve Oteller
  Bildiri ve Başvuru
  Kongre Bursu
  Ödüller
  Antalya
  Haritalar
   
 
KONGRE YERİ VE TARİHİ

Toraks Derneği 5. Yıllık Kongresi, 24 – 27 Nisan 2002 tarihleri arasında Adora Golf Resort Hotel Belek,Antalya’da düzenlenecektir.Toraks Derneği web sayfası üzerinden kongre ile ilgili tüm bilgilere erişebilecek, kongre kayıt, bildiri kabulu,bildirilerin sunum şeklini öğrenebilecek ve otel rezervasyonları işlemlerinizi de gerçekleştirebileceksiniz.

 

Kongre Merkezi: Kongre Merkezi, Adora Golf Resort Hotel Belek , Antalya’dır. Adora Golf Resort Hotel; 2 otel binası, Club odaları ve alış veriş merkezi olmak üzere başlıca üç ana kısımdan oluşmaktadır. Odaları bahçe ve deniz manzaralı dır. Adora Golf Resort Hotel, Kadriye köyüne 5 km, Antalya havaalanına 29 km, Antalya şehir merkezine 39 km mesafededir. Aspendos ve Perge gibi tarihi yerlere ise 20 km uzaklıktadır.

 
 

Kongre misafirleri, aynı bölgede yakın mesafede bulunan aynı kalitedeki Antbel, Asteria, Club Varuna, Merit Arcadia, Sun Zeynep ve Tat Beach otellerinde de konaklayacaklardır. Kongre süresince oteller arasında sürekli olarak servis hizmeti verilecektir. Kongre boyunca öğle yemekleri Kongre Merkezi’nde “yemek paketi” olarak ikram edilecektir.

 
 
Adora Golf Resort Hotel Yerleşim Planı
 
 
 
     
ml>