Ana Sayfa | Toraks Derneği Hakkında | Kongreye Davet | Kongre Organizasyonu | Kongre Programı | Genel Bilgiler | Sosyal Program  
 
 Ana Sayfa  Online bildiri nasıl gönderilir?
 
 
"center">
ONLİNE BİLDİRİ NASIL GÖNDERİLİR?

Bu kongrede bildiri özetleri Türkçe ve İngilizce olarak kabul edilecektir ve ingilizcesini göndermeden onaylanmayacaktır. Türkiye' den bildiri gönderen katılımcılar sadece Türkçe kongre web sayfasını kullanarak bildirilerini göndermelidir.
Bildiriler internet üzerinden kabul edilecek ve editörler tarafından bildiriyi sunanların ismi ve kurumu görülmeksizin yine internet üzerinden değerlendirilecektir. Gönderilen bildiriler web sitesinde yayınlanacak ve elektronik bildiri arşivinde yer alacaktır. Böylece katılımcılar daha önce göndermiş oldukları bildirileri her zaman izleyebileceklerdir. Her katılımcının kendine özgü kullanıcı adı ve şifre ile girebilecekleri bir çalışma sayfası bulunmaktadır.Birden fazla bildiri göndermek istediğinizde her biri için ayrı bildiri formu doldurmalısınız. Ancak göndereceğiniz her bildiri için ayrı kullanıcı adı ve şifre almanıza gerek yoktur.Tüm bildirilerinizi çalışma sayfanıza kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak girdikten sonra yeni bildiri formu seçeneğini tıklayarak gönderebilirsiniz. İnternet yoluyla bildiri başvurularınızı Toraks Kongresi web adresinden yapabilirsiniz.

Aşağıda adım adım bildirilerin online olarak nasıl gönderileceği anlatılmaktadır.

Bu sayfada yeni kullanıcı ve daha önceden internet üzerinden bildiri göndermiş olanlar için kullanıcı adı ve şifrelerini girebilecekleri bir pencere açılacaktır.

İlk defa bildiri gönderecekseniz öncelikle kullanıcı adı ve şifre almalısınız.

Bunun için yeni kullanıcı butonuna tıklayınız. Yeni kullanıcı seçeneğini tıkladığınızda karşınıza bir form çıkacaktır.

Bildirinizi doğru bir şekilde gönderebilmek için öncelikle bu formu doldurarak kullanıcı adı ve şifrenizi belirlemelisiniz. Bu formu düzgün olarak doldurup gönder seçeneğini tıkladığınızda şifre ve kullanıcı adınızı size hatırlatan bir ekran görüntüsü çıkacaktır. Bildiri yönetim sayfanıza tekrar döndükten sonra bildiri gönderebilmek için karşınıza çıkan kutucuktan" yeni bildiri formu" seçeneğini tıklamanız yeterlidir.