Ana Sayfa | Toraks Derneği Hakkında | Kongreye Davet | Kongre Organizasyonu | Kongre Programı | Genel Bilgiler | Sosyal Program  
 
 Ana Sayfa Genel Bilgiler Kongre Kayıt Bilgileri 
 
 
Genel Bilgiler
 
  
  Kongre Kayıt Bilgileri
  Kongre Merkezi ve Oteller
  Bildiri ve Başvuru
  Kongre Bursu
  Ödüller
  Antalya
  Haritalar
   
  Untitled
KONGRE KAYIT BİLGİLERİ

Kurs Kayıtları: Ekte bulunan kurs kayıt formunun eksiksiz olarak doldurulması ve en az iki kurs için tercih yapılması gerekmektedir. Tercihler öncelik sırasına göre 1 ve 2 şeklinde belirtilmelidir. Kurs başvuruları 29 Mart 2002 tarihine kadar Toraks Derneği şubeleri’ne yapılacaktır. Kurs başvurularının kabul edilip edilmediği 5 Nisan 2002 tarihinde şubelerden bildirilecektir. Kurs katılımcılarının 12 Nisan 2002 tarihine kadar kurs kayıt ücretini aşağıda belirtilen banka hesabına yatırması ve dekontu ile birlikte Toraks Derneği şubesi’ne faks ya da posta kanalı ile göndermesi durumunda kurs kaydı gerçekleşecektir.

Kurslar tek gün (24 Nisan 2002) yapılacak olup, gün boyu sürecektir. Ayrıca kurs katılımcı sayıları sınırlandırılmış olup, en çok tercih ettiğiniz 2 konuyu işaretlemeniz ve form üzerinde tercih sırasını belirtmeniz kurs başvurunuzun kabulu için önemle hatırlatılır.

Kongre Kayıtları: Ekte bulunan kongre kayıt formunun eksiksiz olarak doldurulması, kongre kayıt ücretinin Toraks Derneği banka hesabına yatırılması ve dekontu ile birlikte kongre organizasyon sekreteryasına faks ya da posta kanalı ile gönderilmesi gerekmektedir.

Otel Rezervasyonları: Ekte bulunan konaklama formu doldurularak, konaklama ücretinin yatırıldığını belirten banka dekontu ile birlikte kongre organizasyon sekreteryası’na faks ya da posta kanalı ile gönderilmesi gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde formun eksiksiz doldurulması ve kredi kartının ön ve arka yüzünün fotokopisinin çekilerek forma eklenmesi gerekmektedir. Kredi kartının arka yüzünde bulunan imza bölümünün mutlak surette imzalanmış olması gerekmektedir.

Rezervasyon iptalleri: 1 Mart 2002 tarihine kadar yapılan iptallerde yapılan ödemeden banka havale masrafları düşülerek iade edilecektir. 01 Mart 2002 tarihinden sonra yapılan konaklama iptallerinde ise geri ödeme yapılmayacaktır.

 
     
ml>