ANA SAYFA ENGLISH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
   

 

 

 

 

569" valign=top>>569" valign=top>
KONGREYE KAYIT BİLGİLERİ


Kongre Kayıt Formunu download etmek için tıklayınız.

Kongre Kayıt Formunu download etmek için tıklayınız.

Bu formlar sadece çıktı almanız için hazırlanmıştır.

Kredi kartı ile online kongre kayıt başvurusu için tıklayınız

            Online Kongre Kayıt  


Kongreye Erken Kayıt için Son Tarih:
1 Mart 2004


Kurs Kayıtları: Kurslar ilk gün (28 Nisan 2004) yapılacak ve gün boyu sürecektir. Kurs katılımcı sayısı sınırlıdır. "Kurs Kayıt Formu"nun eksiksiz doldurulması ve en az iki kurs için tercih yapılması gerekmektedir. Tercihler öncelik sırasına göre yapılmalı, 1 ve 2 olarak numaralandırılmalıdır. Kurs başvuruları, 1 Nisan 2004 tarihine kadar katılımcıların üyesi oldukları Toraks Derneği şubelerine yapılacaktır. Kurs başvuruları şubelerde değerlendirildikten sonra kesinleşmiş listeler 8 Nisan 2004 tarihinde internet sitesinden üyelere bildirilecektir. Kurs katılımcılarının kayıtları, kurs kayıt ücretinin 15 Nisan 2004 tarihine kadar kurs kayıt formunda belirtilen banka hesabına yatırıldığına ilişkin dekontun Toraks Derneği Şubesi'ne gönderilmesi (faks ya da posta ile) koşulu ile gerçekleşecektir.

Kurs Katılım Sertifikası: Herkes sadece bir kursa katılabilir. Kurs katılım sertifikası alabilmek için kursa tam gün katılım şartı aranır.

Kongre Kayıtları: "Kongre Kayıt Formu"nun eksiksiz doldurulması, kongre kayıt ücretinin kayıt formunda belirtilen Toraks Derneği'nin banka hesabına yatırılması ve dekontu ile birlikte kongre organizasyon sekreterliğine faks ya da posta ile gönderilmesi gerekmektedir. Kongre alanına girebilmek ve yaka kartı alabilmek için Kongre katılım ücretinin yatırıldığının belgelenmesi gerekmektedir. Kongre alanında ve salonlarda yaka kartına dikkat edilecektir.

Otel Rezervasyonları: "Otel Kayıt Formu"nun doldurularak, konaklama ücretinin yatırıldığını belirten banka dekontu ile birlikte kongre organizasyon sekreterliğine faks ya da posta ile gönderilmesi gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde formun eksiksiz doldurulması ve kredi kartının ön ve arka yüzünün fotokopisinin çekilerek forma eklenmesi gerekmektedir. Kredi kartının arka yüzünde bulunan imza bölümünün mutlak suretle imzalanmış olması gerekmektedir.

Rezervasyon İptalleri: 1 Mart 2004 tarihine kadar olan iptallerde, ödenen ücretten banka havale masrafları düşülerek iade yapılacaktır. 1 Mart 2004 tarihinden sonraki konaklama iptallerinde ise, geri ödeme yapılmayacaktır.